Karaca Halı Yıkama Ankara

 

Karaca Halı Yıkama | Ankara

Bizleri aramanız sonrası halılarınızı evinizden teslim almak için size randevu saati verir. Ekibimiz size taahhüt ettiği vakitte evinize gelerek halı yıkama için göndereceğiniz halılarınızı evinizden makbuz karşılığı alır. Firmamız ekiplerine teslim edilen halılarınız karışıklık olmaması için etiketlenerek halı yıkama fabrikamıza götürülür.

fabrikamıza ulaşan halılarınız önce toz alma işleminden geçirilir. Toz alma işlemi sonrası uzman ekibimiz halılarınızın cinsine ve kalınlığına göre otomatik halı yıkama makine ayarlarını yaparlar.

Daha sonra halılarınız makine tarafından halı yıkama için özel hazırlanmış, halının dokusuna ve rengine zarar vermeyen kimyasallar ile yıkanır. Yıkama işlemi sonrası temiz su ile durulanır ve rulo halinde makineden çıkarılır.

Yıkanmış olan halılarınız sektörün en iyi halı sıkma makinesine rulo olarak yerleştirilir. Halı sıkma işlemi sonrası halılarınız sudan arındırılmış şekilde nemli olarak çıkarılır. Sıkma işlemi sonrası personelimiz halılarınızı alarak kapalı kurutma alınındaki halı asma askılıklarına halılarınızı asar ve kurumasını bekler.

Tamamen kuruduktan sonra halılarınız askılardan alınır ve kalite kontrol masasına serilerek herhangi bir halı lekesi kalıp kalmadığını kontrol eder. Halılarınızdan lekelerin temizlendiğini gören ekiplerimiz hassas fırçalar ile halı üzerinde varsa tüyleri alırlar ve tekrar leke olmaması için paket yaparlar.

Artık Karaca Halı Yıkama kalitesi ile tertemiz olmuş halılarınız gönül rahatlığı ile teslim için hazır hale gelmiştir.

Teslim edilen halılar sonrası aldığımız övgü dolu sözler ve tavsiyeler bizim en değerli sermayemiz olur.

  • Halı Yıkama,
  • Koltuk Yıkama,
  • Klim Yıkama,
  • Battaniye ve Yorgan Yıkama,
  • Stor ve Zebra Perde Yıkama,
  • Ispata ve Nepal Halısı Yıkama.
Ankara karaca halı yıkama

Adres

Birlik Mah.476.Sok 4/A Çankaya ANKARA

Ankara karaca halı yıkama

Telefon

+90 312-390 30 03
+90 532-723 88 71

Ankara karaca halı yıkama

info@ankarakaracahaliyikama.com