Ankara Hizmet BölgelerimizAltındağ Halı Yıkama


Ankara Altındağ ilçesinde halılarınızın temizliği bitkisel özel halı şampuanları ve antibakteriyel temizlik malzemeleri kullanılarak yapılır. Fabrikamızda tüm halı çeşitleri tek tek ve halının dokusu göz önüne alınarak temizlenir.

Çankaya Halı Yıkama


Ankara Çankaya ilçesinde halılarınızın temizliği bitkisel özel halı şampuanları ve antibakteriyel temizlik malzemeleri kullanılarak yapılır. Fabrikamızda tüm halı çeşitleri tek tek ve halının dokusu göz önüne alınarak temizlenir.

Etimesgut Halı Yıkama


Ankara Etimesgut ilçesinde halılarınızın temizliği bitkisel özel halı şampuanları ve antibakteriyel temizlik malzemeleri kullanılarak yapılır. Fabrikamızda tüm halı çeşitleri tek tek ve halının dokusu göz önüne alınarak temizlenir.

Gölbaşı Halı Yıkama


Ankara Gölbaşı ilçesinde halılarınızın temizliği bitkisel özel halı şampuanları ve antibakteriyel temizlik malzemeleri kullanılarak yapılır. Fabrikamızda tüm halı çeşitleri tek tek ve halının dokusu göz önüne alınarak temizlenir.

Keçiören Halı Yıkama


Ankara Keçiören ilçesinde halılarınızın temizliği bitkisel özel halı şampuanları ve antibakteriyel temizlik malzemeleri kullanılarak yapılır. Fabrikamızda tüm halı çeşitleri tek tek ve halının dokusu göz önüne alınarak temizlenir.

Mamak Halı Yıkama


Ankara Mamak ilçesinde halılarınızın temizliği bitkisel özel halı şampuanları ve antibakteriyel temizlik malzemeleri kullanılarak yapılır. Fabrikamızda tüm halı çeşitleri tek tek ve halının dokusu göz önüne alınarak temizlenir.

Pursaklar Halı Yıkama


Ankara Pursaklar ilçesinde halılarınızın temizliği bitkisel özel halı şampuanları ve antibakteriyel temizlik malzemeleri kullanılarak yapılır. Fabrikamızda tüm halı çeşitleri tek tek ve halının dokusu göz önüne alınarak temizlenir.

Sincan Halı Yıkama


Ankara Sincan ilçesinde halılarınızın temizliği bitkisel özel halı şampuanları ve antibakteriyel temizlik malzemeleri kullanılarak yapılır. Fabrikamızda tüm halı çeşitleri tek tek ve halının dokusu göz önüne alınarak temizlenir.

Whatsapp yaz..
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba!